Facebook
Instagram
LinkedIn
Twitter
YouTube
Google+

Timanttista digiä,
joka tuo tuloksia.

#verkkis

Yhteystiedot

+358 20 735 0299

sales@verkkoasema.fi

Torikatu 26 2. kerros
90100 Oulu

(käynti talon sisäpihan puolelta)

Sähköiset laskut

Verkkolaskuosoite: 003710920927
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus: DABAFIHH*

Lasku sähköpostilla

Sähköpostilaskun osoite:
10920927@scan.netvisor.fi

Paperiset laskut

Verkkoasema Oy
10920927
PL 100
80020 Kollektor Scan
Y-tunnus

Myynti

sales@verkkoasema.fi
p. 020 735 0299

Tuki

tuki@verkkoasema.fi
p 020 735 0299

Kontaktit

Tiina Räisänen
Toimitusjohtaja
+358 44 541 1971
tiina.raisanen@verkkoasema.fi

Riikka Pohjanen
Johtaja, digitaalinen markkinointi
+358 40 195 8650
riikka.pohjanen@verkkoasema.fi

Jyrki Sundström
Johtaja, ohjelmistoratkaisut
+358 40 733 1447
jyrki.sundstrom@verkkoasema.fi

Outi Arontie
Tietosuojavastaava, web-ohjelmistosuunnittelija
+358 45 641 1460
outi.arontie@verkkoasema.fi

Eric Tähtinen
Ohjelmistosuunnittelija
+358 40 535 6691
eric.tahtinen@verkkoasema.fi

Harri Haataja
Asiantuntija, verkkosivustot ja markkinoinnin automaatio
+358 50 442 6084
harri.haataja@verkkoasema.fi

Joni Norring
Myyntijohtaja
+358 40 675 3700
joni.norring@verkkoasema.fi

Milla Sitomaniemi
Tuotetuki, Web-ohjelmistosuunnittelija
+358 20 735 0299
milla.sitomaniemi@verkkoasema.fi

Tuomas Timonen
Asiantuntija, digitaalinen markkinointi
+358 40 809 9550
tuomas.timonen@verkkoasema.fi

Elina Kylmäluoma
Assistentti, digitaalinen markkinointi
+358 40 150 4100
elina.kylmaluoma@verkkoasema.fi

Jenni Ylisirniö
Trainee, digitaalinen markkinointi
+358 40 567 4000
jenni.ylisirnio@verkkoasema.fi

Jarmo Leskinen
Ohjelmistosuunnittelija
+358 20 735 0299
jarmo.leskinen@verkkoasema.fi

Iikka Timlin
Ohjelmistosuunnittelija
+358 20 735 0299
iikka.timlin@verkkoasema.fi