Timanttisiin tuloksiin
markkinointiteknologialla ja -taidolla

#verkkis

Tilaa veloitukseton digianalyysi!

Yhteystiedot

020 735 0299

sales@verkkoasema.fi

Torikatu 26 2. kerros
90100 Oulu
(käynti talon sisäpihan puolelta)

Myynti

sales@verkkoasema.fi

020 735 0299

Tuki

tuki@verkkoasema.fi

020 735 0299

Laskutustiedot

Sähköiset laskut:
Verkkolaskuosoite: 003710920927
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus: DABAFIHH*

Sähköpostilaskun osoite:
10920927@scan.netvisor.fi

Paperiset laskut:
Verkkoasema Oy
10920927
PL 100
80020 Kollektor Scan
Y-tunnus 1092092-7

Kontaktit

Tiina Räisänen
Toimitusjohtaja
044 541 1971
tiina.raisanen@verkkoasema.fi

Riikka Pohjanen
Johtaja, digitaalinen markkinointi
040 195 8650
riikka.pohjanen@verkkoasema.fi

Jyrki Sundström
Teknologiajohtaja
040 733 1447
jyrki.sundstrom@verkkoasema.fi

Milla Sitomaniemi
Tuotantopäällikkö
020 735 0299 (vaihde)
milla.sitomaniemi@verkkoasema.fi

Outi Arontie
Asiantuntija, ohjelmistoliiketoiminta
tietosuojavastaava
045 641 1460
outi.arontie@verkkoasema.fi

Joni Norring
Asiakkuusjohtaja
040 675 3700
joni.norring@verkkoasema.fi

Tuomas Timonen
Tuotantopäällikkö, digitaalinen markkinointi
040 809 9550
tuomas.timonen@verkkoasema.fi

Elina Kylmäluoma
Asiantuntija, digitaalinen markkinointi
040 150 4100
elina.kylmaluoma@verkkoasema.fi

Eric Tähtinen
Ohjelmistosuunnittelija
040 535 6691
eric.tahtinen@verkkoasema.fi

Tutustu meihin tarkemmin!